Turinys
Kalendorius
Rugsėjis 2023
Pr A T K P Š S
282930311 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Di ir Hac Dang (Urindanger ir trex313)

Broliai Di ir Hac Dang, pokerio žaidėjams geriau pažįstami kaip Urindanger ir trex313, yra neabejotini savo žaidimo profesionalai. Šiuos brolius puikiai pažįsta visa pasaulio pokerio bendruomenė, todėl negalime jų istorijų praleisti ir trumpai supažindinsime skaitytojus su jų keliu į pokerį.

Pradėkime nuo Di Dang, internetinėje pokerio erdvėje atpažįstamas Urindanger slapyvardžiu, kurio baiminasi kiekvienas reguliarus pokerio grynųjų pinigų žaidėjas. Di Dang yra neabejotinai vienas sėkmingiausių pokerio žaidėju ir savo pinigine sąskaita dalinasi su broliu Hac Dang. Savaime suprantama, kad brolių niekada nepamatysime žaidžiančių prie vieno stalo. Di Dang daugiausiai savo laiko praleidžia Full Tilt pokerio kambaryje ( Urindanger), taip pat pažaidžia ir kitame didžiausiame kambaryje – Pokerstars ( ilvdnfl). Di Dang‘o stiprybė yra nuoseklumas. Jis retai pabaigia mėnesį žemiau raudonos ribos, o 2008m. Full Tilt platformoje pats vienas pasiekė įspūdingą 3,7 milijonų dolerių pelną.

Dang yra itin stiprus žaidėjas Hold‘em dvikovose, todėl dažnai jam iškyla problemos susirasti varžovą, nes niekas nenori žaisti prieš stipresnį oponentą. Tokie pokyčiai Di Dang privertė žaisti PL Omaha staluose, tačiau ir tai nesustabdė jaunojo profesionalo, ir laimėjimai toliau auga. Kita įdomi detalė, susijusi su Di Dang, kad jis nenori sukomercinti savo vardo, nedalyvauja didžiausiuose pokerio turnyruose ir geriau mėgsta žaisti internete.

Brolis Hac Dang, geriau atpažįstamas slapyvardžiu trex313, taip pat yra reguliarus pokerio žaidėjas Full Tilt pokerio platformoje. Broliai Hac ir Di abu gimė Virdžinijoje ir mokėsi universitete, kur įgavo inžinierių specialybę. Svarbu atkreipti dėmesį, kad abu broliai sugebėjo baigti 5 metų studijų programas, nors jau tada uždirbo milžiniškus pinigus iš pokerio, bet tokie žingsniai parodė jų požiūrį į gyvenimą ir pagarbą savo tėvams.

Broliai pradėjo žaisti pokerį atskirai PartyPoker kambaryje ir jiems iš pradžių sekėsi skirtingai. Vienas jų greitai lipo limitais aukštyn, kitam teko ilgiau mokytis žaidimo paslapčių ir judėjo lėčiau. Varžydamiesi tarpusavyje, broliai nusprendė, kad bus geriau dirbti komandoje, savo pokerio sąskaitas sujungti ir tokiu būdu įveikti variaciją, kilti limitais aukštyn. Greitai jie kilo nuo 3/6 dolerių limito PartyPoker platformoje iki 200/400 dolerių limito Full Tilt kambaryje, o vėliau pasiekė 500/1000 dolerių lygį. N

ors broliai tapo vienais stipriausių ir sėkmingiausių pokerio žaidėjais, Hac Dang pripažįsta, kad jis nėra toks geras žaidėjas, kokiu kiti jį laiko. Jam tiesiog gerai sekasi valdyti savo pokerio sąskaitą. Nei vienas iš brolių neplanuoja pereiti į gyvo pokerio pasaulį, nes nenori varžytis turnyruose ir neketina savo gyvenimų pilnai susieti su pokeriu.

Pateikiame trumpą interviu su Hac Dang apie jo susidomėjimą pokeriu ir kaip viskas prasidėjo.

Kaip atsirado pokeris tavo gyvenime?
Visų pirma, pamačiau Chris Moneymaker triumfą pasaulio pokerio čempionate, kad jis sugebėjo 40 dolerių investiciją paversti į 3,2 milijonus dolerių. Pradėjau žaisti su savo draugais iš mokyklos mažesniomis 10 ir 20 dolerių sumomis. Galiausiai nusprendžiau įnešti pinigų į internetinį pokerį, nes galėjau žaisti kada panorėjęs ir iš savo namų. Buvo keletas svyravimų, tačiau mes su broliu buvome pakankamai laimingi ir nereikėjo antrą kartą pildyti pokerio sąskaitos.

Kada ir kodėl nusprendėte su broliu pokerį paversti savo karjera?
Kažkur 2005 ir 2006, kai baiginėjau trečius metus universitete, tvirtai žinojau, kad galiu uždirbti virš 100,000 dolerių per metus, jeigu žaisčiau 40 valandų per savaitę. Laisvė ir pramoga buvo pagrindiniai faktoriai, kurie nusvėrė inžinieriaus specialybę ir nusprendžiau žaisti pokerį.

Ką jūsų draugai ir šeimos nariai sakė, kai sužinojo, kad savo hobį norite paversti rimta profesija?
Kaip ir visi azijiečių tėvai, jie nekentė tokios idėjos. Jie matė, kaip lošimas pražudė jų daug draugų ir sugriovė šeimas. Tėvai net uždraudė žaisti pokerį namie ir blokavo programas mūsų kompiuteriuose, o mes su broliu vis tiek rasdavome išeitį ir žaisdavome interneto kavinėse. Mums prireikė amžinybės, kad įrodytume tėvams, kad tai investicija, o ne lošimas.

Kas tau labiausiai patinka žaidžiant pokerį profesionaliai?
Man patinka suteikiama laisvė. Galime keltis iš lovos kada norime ir žaisti kada geriausiai jaučiamės.

Kokia didžiausia stresinė dalis žaidžiant pokerį?
Pralaimėti daug pinigų per vieną dieną. Kartais, kortos nekrenta taip gerai ir matai savo sąskaitos skaičiukus keliaujančius pas varžovą. Labai sunku išlaikyti kantrybę ir ramybę, kai matai tokius procesus vėl ir vėl besikartojančius.

Kur save matai po penkių metų?
Tikiuosi darysiu bendruomenei kažką naudingesnio, nei tik spaudinėsiu pelės mygtuką. Greičiausiai pradėsiu vieną kitą verslą, bet nieko konkretaus dar nesu sugalvojęs.

Kokį patarimą duotumėte norintiems tapti pokerio profesionalais?
Nepervertinkite savo įgūdžių. Daugelis žaidėjų sumenkina varžovų sugebėjimus, tuo tarpu savo pervertina, todėl pokeris dar ir egzistuoja. Taigi, studijuokite savo žaidimą įdėmiai ir pasistenkite nežaisti prieš geresnius už save žaidėjus.

Žemiau pateikiame brolių Dang statistikas internete ir jų video interviu, kuriame broliai dalinasi savo pokerio istorijomis ir galima pažiūrėti kaip jie žaidžia internete.

aaa