Turinys
Kalendorius
Balandis 2024
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
<< < -- > >>

Draugai
Pagalba

Kill Everyone

Daug dalykų pasikeitė nuo Blair Rodman, Steve Heston ir Lee Nelson knygos "Kill Phil" išleidimo. Pokeris pradėjo augti didžiuliu tempu, kai į žaidimą įsiliejo vis daugiau talentingų, jaunų, daug internetinio pokerio patirties įgavusių žaidėjų. Net ir su dabartiniais pokerio apribojimais Amerikoje, "Sekmadienio milijonas" Pokerstars platformoje pritraukia daugiau nei 8000 žaidėjų, WSOP pagrindinis turnyras pralenkia bet kurį kitą gyvo pokerio turnyrą, sugeneruodamas didžiausią prizinį fondą pasaulyje.

Pokerio bumas plečiasi visame pasaulyje. Europoje pokerio augimas yra stebėtinai didelis, tokios šalys kaip Italija ar Didžioji Britanija formaliai legalizavo ir apmokestino internetinį pokerį. Pokeris taip pat auga Rusijoje ir Pietų Amerikoje, kur atsirado net atskiri pokerio turai šiems regionams. Dalyvavimas Europos pokerio turuose (EPT) patiria didelį augimą kiekvienais metais. 2009-aisiais EPT Didysis finalas vykęs Monte Karle sutraukė 950 dalyvius, ir pirmosios vietos laimėtojui atiteko net 2,5 milijono eurų.

Azijoje, Macau dygsta pokerio kambariai. Taip pat, Asia Pacific Poker Tour ir Asian Poker Tour turi sezoninius turus Macau, Korėjoje, Filipinuose, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Daugybė internetinio pokerio kambarių į šią potencialią rinką žiūri pavydžiomis akimis. Tik laiko klausimas, kada kritinė masė bus pasiekta.

Tuo tarpu, pats pokerio žaidimas juda į priekį metamorfozėje. Blair ir Nelson "Kill Phil" knygoje pabrėžė, jog jauni turkai internetiniame pokeryje žaidžia ultra agresyviai, statydami visus žetonus daug dažniau ir atsako į sustūmimus su silpnesnėmis kortomis, o tokių veiksmų gyvo pokerio profesionalai nebesupranta. Internetinio pokerio žaidėjai jau sužaidė tūkstančius valandų žaidimo, jie išvystė puikius įgūdžius ir dalyvavo didesniame kiekyje partijų nei senosios kartos atstovas žaisdamas pokerį gyvai 20 metų. Nepadarykite klaidos, dauguma šių jaunų žaidėjų, kai kurie net ir neturėdami 21 metų, moka ir gali žaisti. Sulaukę tinkamo amžiaus ir išsiritę iš internetinio pokerio kokono, šie žaidėjai laimi didžiuosius prizus.


Jeff Williams, neturintis pakankamo amžiaus, kad Amerikoje galėtų įžengti į kazino, laimėjo 2006 metų EPT Monte Carlo didįjį finalą ir susižėrė 900 tūkst. eurų prizą. 19 metų amžiaus Jimmy Fricke laimėjo milijoną dolerių Australijoje vykusiame turnyre, nusileisdamas tik pokerio profesionalui Gus Hansen.

2007-aisiais Norvegijos pokerio super žvaigždė Annette Obrestad laimėjo daugiau kaip 2 milijonus dolerių "nuvertusi" inauguracinį WSOP-E. Tada Annete neturėjo net 19 metų. Žaidėja taip pat labai giliai žengė 2009-ųjų EPT finaliniame turnyre.

Knygos autorius Monte Karle turėjo progą padiskutuoti su Annete apie žaidimo strategiją ir buvo nustebintas jaunos profesionalės giliomis įžvalgomis. Jos rezultatai tai įrodo ir ji tuoj galės žaisti Las Vegase!


Kai knygos autorius keliauja po tarptautinius pokerio turnyrus, jis sutinka daugybę 18-20 metų jaunų pokerio talentų Europoje ir Australijoje, kur reikia sulaukti vos 18 metų, kad pradėti žaisti ir, ko gero, 16-17 metų jaunimas jau laukia savo eilės. Ateis nauja banga, su kuria reikės grumtis netolimoje ateityje.

Šis jaunimas yra bebaimis kontroliuojant agresiją ir turi didelį troškimą "nuversti" turnyrus. Kai kurie iš jaunųjų fenomenų neturi visiškai kontrolės (ačiū Dievui, arba kitaip senosios kartos žaidėjai niekada nebeturėtų galimybės laimėti turnyro), tačiau negalima jų kaltinti dėl per mažai drąsos turėjimo.

Agresyvaus žaidimo išradimas priklauso Skandinavijai, tačiau jaunieji žaidėjai užsikrėtė šiuo stiliumi visame pasaulyje. Vis dažniau matome kūdikio veidą turinčius jaunuolius keliančius įtampą labiau patyrusiems žaidėjams. Dažnai pastebime, jog žaidėjai, kurie pasirenka pasyvų žaidimo stilių, netrukus jau sėdi tarp žiūrovų.

Gerinti savo įgūdžius prie mažai žaidėjų turinčio stalo yra būtina, norint pasiekti didžiuosius pinigus. "Kill Phil" knygoje, Blair, Steve ir aš pasiūlėme paprastą strategiją beribiam Hold'em, kuri rėmėsi visko stūmimo-nusimetimo modeliu. Šioje knygoje, Tysen Streib, Steve Heston ir aš parodysime kaip prisitaikyti prie žaidimo esant skirtingiems žetonų kiekiams, kada naudoti visko stūmimo-nusimetimo strategiją, taip pat įtraukėme kitas taktikas, kaip naudoti žetonus skirtingose turnyro stadijose.

Mes parodysime, kaip reikia susikrauti didesnį žetonų kiekį esant mažiems privalomiesiems statymams, pamokysime kaip pakoreguoti savo žaidimą "burbulo" stadijoje, finaliniame stale, mažai žaidėjų turinčiame stale ir galiausiai, dvikovoje. Mes neapimsime tik didelių MTT turnyrų, tačiau ir SnG, "laimėtojas pasiima viską" turnyrus, short-handed grynųjų pinigų žaidimus, įskaitant žaidimą per daug stalų vienu metu (multi-tabling).

Mes taip pat suteiksime jums tikslius pavyzdžius, iliustruojančius pateikiamus principus. Galiausiai, mes išskirtinai sutelksime dėmesį į žaidimą, kuris Jums patinka ar nepatinka, tapo sinonimu su pokeriu – beribis Hold'em (NLHE).


Mūsų tikslas šioje knygoje, kaip ir "Kill Phil" leidime, yra sujungti pokerio matematiką su tikra patirtimi, kad būtų lengviau susigaudyti žaidybinėse situacijose ir pasiekti pinigų zoną. Tuomet, kai jau būsite pinigų zonoje, mes parodysime kaip geriausiai peršokti pinigų išmokėjimus iki didžiųjų pinigų.

Mes suteiksime Jums naujus ginklus ir parodysime, kaip ir kada juos panaudoti.

Šioje knygoje, mes kaip priedą pateiksime Mark Vos, vieno iš geriausių grynųjų pinigų žaidėjų ir 2006 metų WSOP NLHE apyrankės laimėtojo, strategiją, kaip įveikti short-handed grynųjų pinigų žaidimus internete turint didelius žetonų kiekius.

Šiame leidime, mes taip pat pateiksime grynųjų pinigų žaidimo strategiją turint mažus žetonų kiekius (20BB).

Didžiausias pokytis šiame naujame "Kill Everyone" leidime, ko gero, yra komentarų įtraukimas iš vieno geriausio jaunų žaidėjų pasaulyje šiomis dienomis, Bertrand "Elky" Grospellier. Elky pridėjo visiškai naujas perspektyvas ir gilesnius lygius į koncepcijas, kurias mes pateikėme šioje knygoje.


Kaip gimė ši knyga?
Lee turi daug praktinės turnyrinės patirties, tiek internetinio, tiek gyvo pokerio, laimėdamas daugiau nei 2 milijonus JAV dolerių per savo karjerą. Tysen yra parašęs daug straipsnių 2+2 forumui apie SnG žaidimo pabaigos situacijas ir sukūrė informatyvius grafikus, iliustruojančius svarbiausias koncepcijas. Steve Heston yra finansų profesorius viename universitete ir sukūrė unikalias koncepcijas pokerio situacijų analizei. Daugiau matematikos reiškia daugiau pinigų! Mark Vos yra didelis laimėtojas grynųjų pinigų žaidimuose. Komandoje yra ir Elky, laimėjęs daug turnyrų, įskaitant WPT ir EPT čempionatus.

Mes penkiese susibūrėme į komandą, sujungdami tikrąją patirtį su matematika, kad galėtume sukurti laiminčią strategiją turnyrams, SnG ir satelitams.

Ankstyvos stadijos žaidimas

Žetonų kaupimas dideliuose MTT turnyruose yra meno forma ir skirtingi žaidėjai turi skirtingus būdus įveikti šį kritinį žygdarbį. Senosios mokyklos atstovai žaidžia uždarai, laukdami stiprių startinių kortų (apie top 5%), tokių kaip 99 pora ar geriau, AQ vienspalvių arba AK (geriau vienspalvių), ir stengiasi maksimaliai laimėti žetonų su šiomis kortomis. Plačiau

Nusimetimo tikimybė

Kai Jūs atliekate statymą arba kėlimą, lieka du keliai laimėti. Arba laimite banką iš karto, kai visi varžovai nusimeta turimas kortas arba pademonstruojate stipriausią surinktą kombinaciją, kai visos kortos atverčiamos. Plačiau

Baimės tikimybė

Vienas iš teigiamų dalykų atliekant didelius statymus su monstrais, blefais ar semi-blefais yra tai, ką mes vadiname baimės tikimybe. Jūsų varžovai žinos, kad galite sustumti visus turimus žetonus bet kokiu momentu. Plačiau

Laimint daug mažų bankų

Small-ball strategija besivadovaujantys žaidėjai nuolat atlieka nedidelius statymus ir kėlimus, dažnai turėdami gerą poziciją. Pre-flop žaidimą, šie žaidėjai visada pradeda su statymų kėlimu turėdami stiprias ir spekuliacines kortas. Plačiau

Laimint kelis didelius bankus

Dar vienas būdas kaip padidinti turimą žetonų kiekį yra laimint kelis didelius bankus, kurių Jūs teisiškai neturėjote laimėti. Jūs galėjote girdėti pokerio posakį "Nežaiskite dideliame banke be didelių kortų." Plačiau

Set grėsmė

Tai yra terminas, kurį pirmą kartą išgirdome iš Blair Rodman – set grėsmė. Nors šios kombinacijos surenkamos retai, jos gali kainuoti turnyro gyvybę. Ypatingai turnyrų pradžioje, kai žaidėjai bijo pataikyti į set. Šis susirūpinimas gali būti sumažintas, nes yra būdų patikrinti naudojant semi-blefus neįprastai. Plačiau

Monstrų ir blefų statymų dydžiai

Yra dvi įdomios teorijos apie statymų dydžius didelėm kortom ir blefams. Viena teorija yra apie mažus statymus dėl vertės ir mažus blefo statymus, klasikiniame small-ball stiliuje. Statymo dydis nesiskiria tarp blefų ir monstrų, todėl varžovas negalės tiksliai Jūsų perskaityti. Plačiau

Skandinaviškas blefas atliekant minimalų kėlimą

Neatskleisime jokios paslapties ir dauguma reguliarių pokerio žaidėjų, kurie keliauja po tarptautinius turnyrus, tai žino, kad Skandinavija klonuoja puikius, jaunus beribio Hold'em žaidėjus. Plačiau

Blokavimo statymas

Blokavimo statymas yra mažas, bet sukurtas tam, kad užkirstų kelią varžovui atlikti didesnį statymą. Nors toks statymas gali būti atliktas bet kuriuo momentu, bet dažniausiai naudojamas po River atvertimo, kai susidaręs bankas yra pakankamai didelis. Plačiau

Didelių nusimetimų atlikimas

Žetonų kaupimo išvada yra nepralaimėti situacijas, kai esate įveiktas, nors ir turite stiprias kortas. Plačiau

aaa